Kısırlaştırma Kedi Kısırlaştırma Hizmetinde Tecrübeli Bir Veteriner Kliniğiyiz

Evcil hayvanlarınız, sizin en sadık dostlarınızdır. En sadık dostlarınıza en iyi şartlarda hizmet vermek bizim en önemli amacımız olmuştur. Kadıköy Veteriner Kliniği olarak siz değerli evcil hayvan sahiplerine bu amaçla hizmet vermekten dolayı çok mutluyuz. Köpek kısırlaştırma başta olmak üzere, kliniğimizde her türlü evcil hayvanınızın muayene ve tedavi hizmeti de verilmektedir. Deneyimli ve alanlarında uzman veteriner hekim kadromuz ile birlikte Acıbadem, Kozyatağı, Moda, Cadde ve Bostancı gibi Kadıköy ilçemizin seçkin bölgeleri başta olmak üzere, tüm evcil hayvan sahipleri için yıllardır en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz. Evcil dostlarınızla, son teknolojiye sahip tıbbi cihazlarımız ile en hijyenik koşullar altında yakından ilgileniyoruz. Sizlerin ve evcil dostlarınızın memnuniyeti bizim en değerli kazancımız olmuştur. Mevcut müşterilerimizle kurduğumuz yakın ilişkiler bunun en önemli göstergesidir. Sizler de aramıza katılmak istemez misiniz?

Kadıköy Veteriner
Kadıköy Veteriner

Kısırlaştırma İşlemi Sonrası Periyodik Takipler Yapıyoruz

Kısırlaştırma operasyonları uzmanlık ve deneyim isteyen işlemlerdir. En az kısırlaştırma işleminin kendisi kadar, operasyon sonrası rehabilitasyon süreci de son derece önemlidir. Eğer operasyon sonrası dikkate alınması gereken uygulamalar gözardı edilir ya da yanlış tedavi uygulanırsa, telafisi mümkün olmayan sıkıntılarla karşılaşılabilir. Bizler bu süreci de yakından takip ediyoruz. Sizlere kısırlaştırma operasyonu sonrası memnuniyet garantisi sunuyoruz.

Ücretsiz Ön Muayene Kısırlaştırma işlemi için ön muayeneyi ücretsiz yapıyoruz

Kısırlaştırma ameliyatı için uzman bir klinik mi arıyorsunuz? Siz değerli evcil hayvan sahipleri için uzman ve deneyimli veteriner hekim kadromuz sizleri bekliyor. En son teknolojik özelliklere sahip tıbbi cihazlarımızla, tamamen hijyenik bir ortamda, değerli dostlarınızın kısırlaştırma operasyonlarını gerçekleştiriyoruz. Kısırlaştırma işlemi sonrasında ise aynı özeni göstererek değerli dostunuzun en kısa sürede iyileşmesine yardımcı oluyoruz. Siz de kaliteli veterinerlik hizmetlerimizden avantajlı fiyatlarla yararlanmak ve ücretsiz ön muayene fırsatını yakalamak istiyorsanız iletişim formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Kadıköy Veteriner

Bizi Tercih Edenlerin Mutluluğunu Sizlerle Paylaşmak İstedik

Kliniğimiz bünyesinde uygulanan köpek ve kedi kısırlaştırma operasyonları son derece profesyonel koşullarda yapılmaktadır. Alanında uzman ve deneyimli veteriner hekimlerimiz, evcil hayvanınızın ücretsiz ön muayenesini yaptıktan sonra, operasyon için zamanın uygun olup olmadığı bilgisini sizlerle paylaşır. Siz kararınızı verdikten sonra, operasyon işlemini son teknoloji cihazlar ile tamamen hijyenik ortamlarda gerçekleştiririz. Dişilerde ovariektomi adı verilen tek bir yöntemle gerçekleştirilen kısırlaştırma operasyonları, erkeklerde kastrasyon ve vazektomi adı verilen iki farklı yöntemle gerçekleştirilebilmektedir. Genel anestezi uygulanarak yapılan cerrahi operasyonlar sonrasında, evcil hayvanınızın sağlığı kliniğimiz tarafından yakından takip edilir. Gerekli her türlü işlemi hassasiyetle uygularız. Dostunuzun ve dolayısıyla sizlerin mutluluğu ve memnuniyeti için azami özen gösteririz. Unutmayın! Küçük dostunuzun canı ve sağlığı bizlere emanet.

Evcil Hayvan Sahiplerinin Hakkımızdaki Kıymetli Görüşleri Evcil hayvan kısırlaştırması yaptıranların yorumları bizim için çok önemlidir.

Sahibi olduğumuz kedimiz Safran’ın kısırlaştırılması için size başvurmuştuk. Anestezi için yapılacak iğneden tutun da, sonrasındaki pansumanlarına varana kadar, o kadar dikkatli ve hassas çalıştınız ki çok mutlu olduk. Ayrıca operasyon sürecini de bizlerle yakından paylaşarak tüm korku ve endişelerimizi yok ettiniz. Operasyon kadar yaklaşım da çok önemliydi. Çok teşekkür ederiz 🙂

Eren & Aylin Engin Kedi Kısırlaştırma

Güzel bir Scottish Fold kedim var. Dişidir kendisi. Artık kısırlaştırma zamanının geldiğini anladım. Yoğun bir kızgınlık dönemi atlattık çünkü. Kliniğinize getirdiğimde beni o kadar güzel bilgilendirdiniz ki, aslında neleri yanlış yaptığımı çok iyi anladım. Operasyonunu gerçekleştirdiniz. Hem prensesim daha sağlıklı ve huzurlu oldu, hem benim içim rahatladı. Artık devamlı sizinleyiz 🙂

Faruk Akın Kedi Kısırlaştırması

Yavru bir dişi golden retriever sahibiyim. Sahibi olduğum ilk günden itibaren sizinle iletişim halindeyiz. Beslenmesinden aşısına kadar her şeyiyle ilgilendiniz. Kısırlaştırma zamanı gelince de mükemmel bir şekilde hallettiniz. Şimdi “Venüs” hayatından son derece memnun ve sağlıklı. Onu öyle görmek çok güzel bir duygu. Her şey için teşekkür ederim.

Perihan Arslan Köpek Kısırlaştırma Operasyonu

Kısırlaştırma Konusunda Sahip Olduğumuz Sertifikalar ve Kurum Üyeliklerimiz Tercih edeceğiniz bir veteriner kliniği olmak için çok çalışıyoruz

Maalesef evcil hayvan sahipleri, kısırlaştırma konusunda yanlış bilgilendirmeler nedeniyle endişe duyabilmektedirler. Kadıköy Veteriner Kliniği olarak, siz değerli hayvan dostlarına en doğru bilgileri ve en sağlıklı hizmeti vermek adına her türlü çalışmayı yapıyoruz. Ulusal ve uluslararası düzeyde verilen eğitimlere klinik olarak katılıyor ve kendimizi yenileyip geliştirmeye devam ediyoruz. Küçük dostlarınızın sağlık ve mutluluğu için, bu alanda hizmet veren kurum ve kuruluşlarla da işbirliği içinde çalışıyoruz. Bununla birlikte, barınaklarla da gönüllülük esasına dayalı çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Hayvan barınaklarında yer alan dostlarımızı düzenli aralıklarla ziyaret ediyor, elimizden gelen her türlü hizmet ve desteği sunmak için çalışıyoruz. Sizler de hizmetlerimizin yanında, köpek ve kedi kısırlaştırma ücreti hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kadıköy Veteriner