Hizmetlerimiz Kısırlaştırma, Acil Veteriner, Röntgen, Ameliyat Ve Dental Hizmetler

Kadıköy Veteriner

Acil Veteriner

Evcil dostlarımız her ne kadar sağlıklı görünseler de her an bir medikal durumla karşı karşıya kalabilirsiniz. Kadıköy’de bulunan veteriner kliniğimizde evcil dostlarımız ve siz değerli hayvanseverler için 7/24 açık olan acil veteriner servisimiz ile hizmet vermekteyiz.

Acil veteriner hakkında daha fazla bilgi alın.

Kısırlaştırma Kısırlaştırma Uygulamasının Avantajları

Kedi ve köpeklerde kısırlaştırma uygulamasının hem evcil dostunuz için hem de siz hayvanseverler için pek çok avantajı bulunmaktadır. Öncelikle ilerleyen zamanlarda karşılaşılabilecek hastalıkların riskleri ciddi oranda azalmakta, istenmeyen yavrulama problemi ortadan kalkmaktadır. Uygulama sonrası ise saldırgan tavırlarında ve başı boş gezme eğilimlerinde azalma görülmektedir.

Kısırlaştırma hakkında daha fazla bilgi alın.

Kadıköy Veteriner
Kadıköy Veteriner

Kedi Ve Köpek Aşıları

Kedi ve köpek aşıları Kadıköy veteriner kliniğimizde verilen bir diğer hizmettir. Anne sütünün koruması sona erdiğinde evcil dostlarımızın ihtiyacı olan antikorların karşılanması adına 8 haftalıktan itibaren düzenli bir şekilde belirlenen aşıların yapılması çok önemlidir. Aşılar ile ilgili daha detaylı bilgi edinmek için bizlere ulaşabilirsiniz.

Kedi ve köpek aşısı hakkında daha fazla bilgi alın

Ücretsiz Ön Muayene Fırsatı Evcil dostlarımızın mutlu ve sağlıklı bir yaşam sürmelerine destek olmak için ilk muayeneyi ücretsiz sunuyoruz.

Ücretsiz ön muayene ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Ekibimiz

Kadıköy Veteriner

Erdem Aslan Veteriner Hekim

Merhaba! Kadıköy kliniği olarak evcil hayvan dostlarımız ve siz hayvanseverler ile ilgilenmek ve yardımcı olmak için hazırız!

Bizi Müşterilerimizden Dinleyin Hizmetlerimizden Faydalanan Müşterilerimizin Yorumları

Yavru kedimiz rahatsızlandığı için panikle acil servise gelmiştik. Soğukkanlı ve yardımsever bir şekilde bizimle ilgilendiler. Klinik oldukça temizdi ve veterinerler saygılıydı. Kedimizin diğer bakımları için tercih edeceğimiz yeni veteriner kliniğimizi de böylece bulmuş olduk. Tüm ekibe ilgilerinden dolayı teşekkür ederiz.

Selin R. 7/24 Acil servis

Henüz 6 aylık olan köpeğimi kısırlaştırmak için bilgi almak istediğimde tüm şüphe ve sorularımı tam olarak yanıtladılar. Başarılı geçen kısırlaştırma operasyonu sonrasında da oldukça yardımcı oldular. Veterinerler işine hakim, gerçek bir hayvansever ve ilgililer. Kadıköy’de rahatlıkla tavsiye edebileceğim bir veteriner kliniği.

Emirhan K. Kısırlaştırma

Araba kazasından kurtardığımız bir köpeği acil servise getirdiğimizde bizleri bekletmeden yaralı dostumuza müdahale ettiler. Kliniğin bulunduğu konum oldukça avantajlıydı ve işine hakim veterinerler uyum içinde çalışıyordu. Keşke böyle klinikler daha yaygın bulunsa. Burası Kadıköy’de mutlaka gidin diyebileceğim bir klinik. Her şey için teşekkürler.

Okan Y. 7/24 Acil Servis

Sertifika ve Üyeliklerimiz Uzman veteriner ekibimiz ile pek çok saygın kuruluştan sertifikalarımız bulunmaktadır.