Kadıköy Veteriner Ücretleri En Uygun Veteriner Ücretlerinden Yararlanmak İçin Bize Ulaşın

Düzenli bakım ve beslenmenin yanı sıra evcil dostlarınızın en önemli ihtiyacı sağlık kontrolleridir. Evcil dostlarınızın hastalıklara karşı bağışıklığını arttırması için aşılarının zamanında yaptırılması önemli bir husustur. Kadıköy veteriner ile evcil dostlarınız güvenli ellerde. Sizlere evcil dostlarınızın aşı ve sağlık kontrollerinde yardımcı olarak en üstün hizmeti sunuyoruz. . Kediler yavru iken (en erken 7 haftalık olduklarında) aşılarının yapılmaya başlanması, kedinizin sağlığını ve yaşam kalitesini artıracaktır. Bu aşılardan en önemlileri karma aşı, leukemia (lösemi) aşısı ve kuduz aşısıdır. Aşı takvimleri tutularak kedinizin aşılarını takip etmeniz bu konuda önemlidir. İletişim formumuzu doldurarak kedi aşısı fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz. Köpek dostlarımız içinse bu aşılar 6 haftalık olduktan sonra başlamalıdır. Tıpkı kedilerde olduğu gibi aşı takvimi tutulmalı ve aşıları düzenli yapılmalıdır. Bu aşılardan önemli olanları ise kuduz aşısı, parainfluenza aşısı ve leptospirozis aşısıdır. Köpek aşısı fiyatları hakkında bilgi almak için de bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kadıköy Veteriner

Veteriner Hizmetleri İçin Servet Ödemeyin Formumuzu doldurarak veteriner ücretlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Kadıköy Veteriner

Kadıköy veteriner ile evcil dostlarınız güvenli ellerde. Evcil dostlarınızın ne zaman veterinere ihtiyacı olacağı belli olmaz. 7/24 acil servis hizmetimiz ile, her biri alanlarında uzman veteriner hekimlerimiz sizleri bekliyor. Size özel hizmet ve fiyatlar için iletişim formumuzu doldurmanız yeterlidir. Ayrıca formu doldurarak evcil dostunuz hakkında merak ettiğiniz soruları da iletebilirsiniz. Size en iyi hizmeti vermekten mutluluk duyacağız.

Evcil Dostlarımızın Tedavi ve Bakımları İçin Bizi Tercih Eden Müşterilerimiz Evcil dostlarımızın sağlık kontrollerini aksatmamak, hayvan bakıcılarının en önemli görevidir.

Kadıköy Veteriner Kliniği Ziyaretçi Yorumları Evcil dostlarımıza her türlü özeni gösteren müşterilerimize teşekkür ediyoruz.

2 tane çok tatlı kedim var. Aşılarını düzenli aralıklarla sizde yaptırdım. O kadar yakından ilgilendiniz ki, kedilerimi size getirdiğim zaman hiç bir korku duymadılar. Önce oynadınız, eğlendirdiniz 🙂 Sisteminiz çok hoşuma gitti. Umarım bu şekilde devam eder.

Yağmur Erdem Kedi Aşısı

Öncelikle Kadıköy Veteriner’e teşekkür ediyorum. Kedilerimin aşıları ve sağlık kontrolleri hakkında çok iyi bilgilendirildim. Bir kaç aşısının zamanı tamamen aklımdan çıkmış. Beni arayıp hatırlattınız. Bu olay beni çok etkiledi. Demek ki gerçekten takipçi oluyorsunuz 😉

Gizem Güven Aşı Takvimi

Yeni sahiplendiğim dostumu getirdim. Bakımlarını ve aşılarını yaptırdık. Tüy dökme sorununa sonunda çözüm sağladım. Evcil dostlarımız hakkında her türlü bilgi ve rehberliği Kadıköy Veteriner sağlıyor. Kendilerine çok teşekkür ediyorum.

Esin Yürük Köpek Bakımı

Sertifika Ve Ödüllerimiz Evcil dostlarımıza en iyi hizmeti verdiğimiz için çok mutluyuz.

Kadıköy Veteriner