Acil Veteriner Kadıköy Acil Veteriner İle Hızlı ve Güvenilir Hizmet Alın

Bazı durumlarda çok gecikmeden evcil dostunuzu acil veterinere götürmeniz ve soğukkanlı kalmanız gerekebilir. Araç kazaları, şok ve bilinç kaybı, zehirlenme, elektrik çarpması ve sürekli tekrarlayan kusma ve ishal durumları bunlardan birkaçıdır. Günlük hayatta sağlıklı ve dengeli bir yaşam süren dostlarımız için her an benzer riskler mevcuttur. O nedenle bu konularda bilinçli olmak ve nereyi arayabileceğinizi bilmek önemli ölçüde fark yaratacaktır. Kadıköy’de bulunan veteriner kliniğimiz aynı zamanda Acıbadem, Kozyatağı, Moda, Cadde ve Bostancı semtlerinde de siz değerli hayvansever müşterilerimize hizmet vermektedir. Kısırlaştırma, ağız ve diş, ameliyat, röntgen servislerimizle birlikte acil durumlarınızda 7/24 nöbetçi veteriner kliniğimize hemen ulaşabilir, evcil hayvanınıza gecikmeden müdahale edilmesini sağlayabilirsiniz.

Kadıköy Veteriner

Ücretsiz Ön Muayene Fırsatı Acil Veteriner Hizmetimiz ile Evcil Dostlarınıza Sağlık Hizmetini Hızlıca Getiriyoruz

Kadıköy acil veteriner kliniği olarak uzman veteriner ekibimiz ve modern ekipmanlarımızla evcil hayvan dostunuza gereken tanı ve tedaviyi en güvenilir ve titiz yöntemlerle gerçekleştirmek üzere çalışmaktayız. Unutmayın ki evcil dostunuz her ne kadar sağlıklı görünürse görünsün her zaman olası bir risk mevcuttur ve yakından takip edilmeli, şüphelenilen durumlarda vakit kaybetmeden 7/24 acil veteriner kliniğimize başvurulmalıdır. Konuyla ilgili detaylı bilgi almak veya acil durum bildirmek için bizlere ulaşın.

Kadıköy Veteriner

Ücretsiz Ön Muayene Yapıyoruz

Evcil hayvan bakımında en büyük rol hayvan sahiplerine düşmekte, onların tüm ihtiyaçlarını ve isteklerini karşılamak hayvanseverlerinin sorumluluğundadır.7/24 acil veteriner hizmeti veren Kadıköy veteriner kliniği olarak bizler de, evcil dostlarımızın uzun vadede mutlu ve sağlıklı yaşayabilmelerine destek sağlamak adına siz değerli hayvanseverlere ücretsiz ön muayene fırsatı sunuyoruz. Gelin, bu yolda gereken ilk adımı birlikte atalım.

Uzman Veteriner Hekim Kadromuz ile 7/24 Evcil Dostlarınızın Yanındayız

Kadıköy acil veteriner hizmeti sunan kliniğimizde, ücretsiz ön muayene fırsatı ve çeşitli barınaklarla yürüttüğümüz gönüllülük işleriyle birlikte ister sokak hayvanı olsun isterse evcil hayvan, her türlü canlının sağlıklı ve mutlu bir şekilde yaşayabileceği bir dünya için çalışmaktayız. Bizlere göre her bir canlının yaşama, korunma, barınma ve sevilme hakkı vardır. Kliniğimiz, sevgili dostlarımızın sağlığı ve refahına odaklıdır. Bu nedenle alanında uzman ekibimizle beraber modern ekipmanlarımız ve 100% müşteri memnuniyet garantisi ile siz hayvanseverler ve evcil dostlarımız için son derece titiz ve güvenilir bir veteriner kliniği olmaktayız.

Acil Veteriner Hizmetimizden Yararlananları Dinleyin Müşterilerimizin Acil Veteriner Yorumları

Yolda bulduğumuz yaralı köpeği acil veterinerine getirmiştik. Hiçbir zaman kaybı olmadan yardımsever bir şekilde müdahale ettiler. Hem bu kadar hayvan sevgisi gelişmiş hem de titizlikle çalışan veterinerlerin olması çok güzeldi. Oldukça başarılılar, sayelerinde yaralı köpek iyileşti ve yeni yuvasını bekliyor.

Helin Pekgöz Acil veteriner

Akşamüzeri zehirlenen köpeğimizi acilen kliniğe getirdiğimizde çok yardımcı oldular. Klinik oldukça temiz ve düzenli, çalışanlar da çok ilgiliydi. Gereken müdahaleyi yaptıktan sonra içimiz rahat etti. Güvenli bir şekilde evcil dostunuzu getirebilirsiniz. Çok teşekkür ediyorum.

Saadet Taşkıran Acil Veteriner

Yavru kedimizin gözünde çıkan alerji nedeniyle acile gittiğimizde veterinerler hemen ilgilendiler. Daha önce benzer durumlarda bir çok yerde bekletilirken, burada daha hızlı bir tedavi süreci oldu. Kedimiz şimdi iyileşti, tüm ekibe teşekkür ederiz.

Necati Korkmaz Acil Veteriner

Acil Veteriner ve Diğer Alanlardaki Sertifikalarımız Size Verdiğimiz Hizmetin Kalitesinin Göstergesi Sertifika ve Üyeliklerimize Göz Atın

Şok ve kaza anlarında sakin kalmak ve mantıklı düşünmek her ne kadar zor olsa da, söz konusu evcil dostunuz olduğunda durum biraz daha zorlaşabilir ve nereye başvuracağınızı bilemeyebilirsiniz. Böyle hayati durumlarda soğukkanlılığı koruyarak duruma müdahale etmek profesyonellik ve deneyim gerektirmektedir. Bizler, Kadıköy veteriner kliniği olarak 7/24 acil veteriner hizmetimizde, tüm soğukkanlılık ve uzmanlıkla evcil hayvan dostunuza çok geçmeden olabilecek en hızlı ve güvenli şekilde teşhis koyarak tedaviye geçmekteyiz. Konuyla ilgili çeşitli sertifikalara ve deneyimli veterinerlere sahip kliniğimize gönül rahatlığıyla başvurabilir, hayvan dostunuz için fark yaratacak bir adım atabilirsiniz.